Kantineschema

Zaterdag 31 maart
Wedstrijd Starttijd Aanwezig
DTS (S) C1 - Harkema C1 10:00 9.15 - 12.00 Jantsje/Pietsje
DTS (S) F1 - Boelenslaan F1 10:00
DTS (S) B1 - KIOS (R) B1 11:00
DTS (S) 4 - CSL 4 14:00 13.00 - 16.30 Klaas en Erik
DTS (S) 1 - Flamingo's 1 15:30
DTS (S) 2 - Flamingo's 3 17:00 16.15 - 21.00 Jolanda, Hielke en Marleen
DTS (S) 3 - WSS 4 17:00
Woensdag 11 april
Wedstrijd Starttijd
DTS (S) MW1 - Pallas '08 MW3 19:30 19.15 Aukje
Zaterdag 14 april
Wedstrijd Starttijd
DTS (S) A1 - NKC (N) A1 10:00 9.00 - 12.30 Aletta en Gerry
DTS (S) C1 - Leonidas/Forward/De Hoeve C2 10:00
DTS (S) E1 - Drachten E1 10:00
DTS E2 - Deinum E1 11.00
DTS (S) 4 - Invicta/Frigro 3 14:00 13.00 - 16.30 Brenda en Ina
DTS (S) 1 - DIO 1 15:30
DTS (S) 2 - De Granaet 3 17:00 16.15 - 21.00 Fransje, Haye en Jeroen
DTS (S) 3 - NKC (N) 1 17:00
Zaterdag 21 april
Wedstrijd Starttijd
DTS (S) D1 - Flamingo's D1 10:00 9.15 - 12.30 Jouke en Jelle
DTS (S) F1 - Hoogkerk/Nic. F1 10:00
DTS (S) B1 - EKC 2000 B1 10:30
Woensdag 25 april
Wedstrijd Starttijd
DTS (S) MW1 - Invicta/Frigro MW1 19:30 19.15 Aukje
Zaterdag 28 april
Wedstrijd Starttijd
DTS (S) D1 - LDODK D4 10:00 9.15 Jolanda
Zaterdag 12 mei (hemelvaart weekend)
Wedstrijd Starttijd
DTS (S) A1 - OKO/BIES A1 10:00 9.00 - 12.15 Nora en Jantsje
DTS (S) E2 - Boelenslaan E1 10:00
DTS (S) E1 - Heerenveen E2 11:00
DTS (S) 2 - WWC 2 17:00 14.30 - eind Haye, Sytze N. en Marleen
Woensdag 16 mei
Wedstrijd Starttijd
DTS (S) MW1 - MN en W MW1 19:30 19.15 Jolanda
DTS (S) 1 - Noveas 1 20.00
Zaterdag 26 mei
Wedstrijd Starttijd
DTS (S) C1 - Mid-Fryslân C3 09:30 8.45 - 12.00 Nora
DTS (S) A1 - It Fean/Boelenslaan A1 10:00 9.45- 13.00 Gerry en Carla
DTS (S) E2 - De Wâlden E2 10:00
DTS (S) B1 - Hoogkerk/Nic. B2 11:00
DTS (S) E1 - Flamingo's E1 11:00
Zaterdag 2 juni
Wedstrijd Starttijd
DTS (S) D1 - Drachten D1 10:00 9.15 - 10.30 Janette en Aletta
DTS (S) F1 - Drachten F1 10:00
DTS (S) 2 - Hoogkerk 4 14:00 13.00 - 16.30 Jitske en Anita
DTS (S) 4 - NQL 2 14:00
DTS (S) 1 - NQL 1 15:30 16.15 - 21.00 Fransje, Jolanda en Sjaak
DTS (S) 3 - Stadskanaal '74 2 15:30

Onderstaand staat het kantineschema vermeld.

 

Bedankt voor jullie medewerking.

De Kantinecommissie

Jolanda Geertsma 785416

 









@

DTS Sponsoren

  • Siersmederij-Rijpma
  • Fysiotherapie Buitenpost
  • Nicolai
  • Broekenhuis
  • Hoekstra & Westra Totaalbouw

DTS Twitters & Tweets