Vervoersschema

Hieronder treft u het vervoersschema voor de voorjaarscompetitie aan;

23 september 2017 Aanvang V/A Vervoer Scheidsrechter Plaats
DTS (S) 1 - EKC 2000 1 15:30
DTS (S) 2 - DTL 2 17:00
DTS (S) 3 - MN en W 1 17:00 Lammy
Noordenveld 4 - DTS (S) 4 12:00 RODEN
De Pein A3 - DTS (S) A1 10:00 9.00 Wiebren en Hester OPEINDE
It Fean/Boelenslaan B1 - DTS (S) B1 10:30 9.45 Fiets SURHUISTERVEEN
It Fean/Boelenslaan C1 - DTS (S) C1 10:00 9.15 Fiets SURHUISTERVEEN
Boelenslaan/It Fean D1 - DTS (S) D1 10:00 9.15 Anouk, Leanne en Eline BOELENSLAAN
LDODK E4 - DTS (S) E1 10:00 9.00 Coach en Benthe GORREDIJK, Kortezwaag
SCO E4 - DTS (S) E2 11:30 10.30 Rixt en Tiemen OLDEHOLTPADE
Nic./Hoogkerk F1 - DTS (S) F1 10:00 8.30 Coach en Halbe GRONINGEN, De Weijert
27 september 2017 Aanvang V/A Vervoer Scheidsrechter Plaats
DTS (S) MW1 - Nic. MW1 20:00 Rinze
30 september 2017 Aanvang V/A Vervoer Scheidsrechter Plaats
Noveas 1 - DTS (S) 1 15:30 STEENWIJK
WWC 2 - DTS (S) 2 14:00 WIUWERT
NQL 2 - DTS (S) 3 12:10 RINSUMAGEAST
Sparta (Ze) 3 - DTS (S) 4 18:30 ZEVENHUIZEN GN
De Wâlden A2 - DTS (S) A1 12:30 11.30 Albert, Jesse en Antoinette OENTSJERK
LDODK B2 - DTS (S) B1 12:00 11.00 Coach en Marijke GORREDIJK
LDODK C2 - DTS (S) C1 12:15 11.15 Frederika, Patrick en Marije GORREDIJK
Wordt Kwiek D2 - DTS (S) D1 10:00 9.00 Mirte, Tyme en Gea JUBBEGA
Boelenslaan E1 - DTS (S) E1 10:00 9.30 Coach en Meike BOELENSLAAN
It Fean E2 - DTS (S) E2 11:00 10.30 Amber P. en Patrick SURHUISTERVEEN
Drachten F1 - DTS (S) F1 10:00 9.15 Coach en Dycke DRACHTEN
4 oktober 2017 Aanvang V/A Vervoer Scheidsrechter Plaats
DTS (S) MW1 - AVO MW2 19:30 Anton
7 oktober 2017 Aanvang V/A Vervoer Scheidsrechter Plaats
DTS (S) 1 - Stadskanaal '74 1 15:30
DTS (S) 2 - De Parabool 6 17:00
DTS (S) 3 - DTL 3 17:00 Wobbe
DTS (S) 4 - Flamingo's 4 14:00 Rinze
DTS (S) A1 - De Granaet A2 10:00 9.15 Nora
DTS (S) B1 - De Wâlden B1 11:30 11.00 Lammy
DTS (S) C1 - OKO/BIES C1 11:00 10.30 Sieuwke
DTS (S) D1 - Harkema D1 10:00 9.30 Sytze H.
DTS (S) E1 - Hoogkerk E1 11:00 10.30 Hinke
DTS (S) E2 - Drachten E4 10:00 9.30 Nynke G.
DTS (S) F1 - Quick '21 F1 10:00 9.45 Berber
12 oktober 2017 Aanvang V/A Vervoer Scheidsrechter Plaats
Ritola MW2 - DTS (S) MW1 20:30 ZUIDLAREN
14 oktober 2017 Aanvang V/A Vervoer Scheidsrechter Plaats
NQL 1 - DTS (S) 1 15:30
Hoogkerk 4 - DTS (S) 2 14:20
DTS (S) 3 - NQL 2 17:00 Sytse N.
DTS (S) 4 - Sparta (Ze) 3 15:30 Rinze
DTS (S) A1 - De Wâlden A2 10:00 9.15 Lammy
DTS (S) B1 - LDODK B2 11:30 11.00 Nora
DTS (S) C1 - LDODK C2 11:00 10.30 Janette
DTS (S) D1 - Wordt Kwiek D2 10:00 9.30 Hinke
DTS (S) E1 - Boelenslaan E1 11:00 10.30 Sieuwke
DTS (S) E2 - It Fean E2 10:00 9.30 Annemarie
DTS (S) F1 Drachten F1 10:00 9.45 Marleen

@

DTS Sponsoren

  • Siersmederij-Rijpma
  • Fysiotherapie Buitenpost
  • Nicolai
  • Broekenhuis
  • Hoekstra & Westra Totaalbouw

DTS Twitters & Tweets