Vervoersschema en scheidsrechtersschema

Hieronder treft u het vervoersschema voor de zaalcompetitie aan;

Donderdag 22 november Aanvang Vertrek/ aanwezig Accommodatie
DWA/Argo/ROG MW1 DTS (S) MW1 20:45 Ripperdahal Winsum
Zaterdag 24 november Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Accommodatie
Spannum 1 DTS (S) 1 14:00 De Greidhoeke Easterein
Flamingo's 3 DTS (S) 2 17:10 Buitenpost
Sparta (Ze) 3 DTS (S) 3 20:40 Rodenburghal Leek
Pallas '08 A1 DTS (S) A1 15:40 14.30 Coach, Geertje en Wiebren Camminghahal Leeuwarden
Harkema D1 DTS (S) D2 13:00 12.30 Coach, Hanne en Tiemen Harkema
Harkema E1 DTS (S) E1 11:00 10.30 Finke en Rixt Harkema
DES (N) F1 DTS (S) F1 9:30 8.30 Jasper en Ruben De Brinkhof Norg
Vrijdag 30 november Aanvang Scheids-rechter/ JWL Zaalwacht Accommodatie
DTS (S) MW1 Nic./Hoogkerk MW1 20:00 Sytze N. Kees Surhuisterveen
Zaterdag 1 december Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Scheids-rechter/ JWL Zaalwacht Accommodatie
DTS (S) 1 WIK '34 1 18:50 Kees + DTS 3 (lootjes) Surhuisterveen
DTS (S) 2 Noordenveld 3 17:40 Kees + DTS 3 (lootjes) Surhuisterveen
DTS (S) 3 De Hoeve 4 16:30 Lammy Kees Surhuisterveen
DTS (S) 4 SIM 2 15:20 Rinze Kees Surhuisterveen
DTS (S) A1 De Granaet A1 14:10 13.25 Fiets KNKV kees Surhuisterveen
DTS (S) A2 De Wâlden A3 13:00 12.15 Fiets Rene kees Surhuisterveen
DTS (S) C1 Olympia (T) C1 12:00 11.15 Fiets Mirte DTS 1 Surhuisterveen
DTS (S) D1 Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1 11:00 10.30 Coach en JWL Janette DTS 1 Surhuisterveen
DTS (S) D2 Udiros D1 10:00 9.30 Bente en Patrick Tanja DTS 1 Surhuisterveen
DTS (S) E1 Harkema E1 9:00 8.30 Mirte en Sander Nynke G. DTS 1 Surhuisterveen
DTS (S) F1 DWA/Argo F1 11:00 10.30 Annemarie SURHUIZUM
Zaterdag 8 december Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Scheids-rechter/ JWL Zaalwacht Accommodatie
DWA/Argo 1 DTS (S) 1 13:05 Ripperdahal Winsum
DWA/Argo 2 DTS (S) 2 11:50 Ripperdahal Winsum
DTS (S) 3 De Parabool 7 14:10 Rinze Kees Surhuisterveen
NQL 2 DTS (S) 4 19:00 Heechfinne Ferwert
De Wâlden A1 DTS (S) A1 14:05 13.00 Coach, Esmee en Gerben De Hege Walden Oentsjerk
DTS (S) A2 Zunobri A1 13:00 12.15 Fiets Wobbe Kees Surhuisterveen
NQL C1 DTS (S) C1 11:05 10.00 Coach, Frederika en Sem De Boppeslach Damwoude
Heerenveen D2 DTS (S) D1 12:00 11.00 Leanne en Melle Hoekstra hal Heerenveen
Westergo D1 DTS (S) D2 14:00 13.00 Jorrit en Tiemen De Middelzee Bolsward
DTS (S) E1 Quick '21 E1 9:00 8.30 Coach en Sander Sieuwke DTS 3 Surhuisterveen
Dinsdag 11 december Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Scheids-rechter/ JWL Accommodatie
Noordenveld MW1 DTS (S) MW1 19:15 De Hullen Roden
Zaterdag 15 december Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Scheids-rechter/ JWL Zaalwacht Accommodatie
DTS (S) 1 Zunobri 1 18:50 Kees + DTS 4 (lootjes) Surhuisterveen
DTS (S) 2 ROG 4 17:40 Kees + DTS 4 (lootjes) Surhuisterveen
NKC (N) 1 DTS (S) 3 16:20 De Holten Marum
DTS (S) A1 CSL A1 16:30 15.45 Kees Surhuisterveen
Flamingo's A2 DTS (S) A2 16:10 15.15 Fiets Buitenpost
DTS (S) C1 Heerenveen C3 15:30 14.45 Fiets Rene DTS 2 Surhuisterveen
DTS (S) D1 Pallas '08 D1 14:30 14.00 Coach en Leanne Marleen DTS 2 Surhuisterveen
DTS (S) D2 Vlug & Vaardig (G) D1 13:30 13.00 Jorrit en Bente Sytse H. DTS 2 Surhuisterveen
Vrijdag 21 december Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Scheids-rechter/ JWL Zaalwacht Accommodatie
DTS (S) MW1 Ritola MW1 20:00 Wiebe Kees surhuisterveen
Zaterdag 22 december Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Scheids-rechter/ JWL Accommodatie
De Pein A2 DTS (S) A2 18:00 17.15 Coach, Jesse en Antoinette Houtigehage
Zaterdag 5 januari Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Scheids-rechter/ JWL Accommodatie
Udiros D1 DTS (S) D2 12:00 11.00 Amber, Simon en Bente Sporthal Nieuwehorne
Zaterdag 12 januari Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Scheids-rechter/ JWL Zaalwacht Accommodatie
DTS (S) 1 Veenwouden 1 18:50 Kees + DTS A1 (lootjes) Surhuisterveen
DTS (S) 2 De Granaet 3 17:40 Kees + DTS A1 (lootjes) Surhuisterveen
DTS (S) 3 Niek 1 16:30 Lammy Kees Surhuisterveen
DTS (S) 4 DTL 3 15:20 Sytze N. Kees Surhuisterveen
DTS (S) A1 It Fean/Boelenslaan A1 14:10 13.25 Fiets Kees Surhuisterveen
DTS (S) A2 Olympia (T) A1 13:00 12.15 Fiets Wobbe kees Surhuisterveen
DTS (S) C1 LDODK C4 12:00 11.15 Fiets Anneke DTS 3 Surhuisterveen
DTS (S) D1 DTL D1 11:00 10.30 Coach, Anouk en Luuk Jeroen DTS 3 Surhuisterveen
DTS (S) D2 It Fean/Boelenslaan D1 10:00 9.30 Meike en Patrick Janette DTS 3 Surhuisterveen
DTS (S) E1 Drachten E2 9:00 8.30 Finke en Rixt Hinke DTS 3 Surhuisterveen
DTS (S) F1 Zunobri F1 11:00 10.30 Nynke G. Gymzaal Surhuizum
Donderdag 17 januari Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Accommodatie
OKO/BIES MW1 DTS (S) MW1 20:30 De Veste Opende
Zaterdag 19 januari Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Accommodatie
De Parabool 4 DTS (S) 2 10:05 ACLO/Paddepoel Groningen
Flamingo's 4 DTS (S) 4 17:20 Buitenpost
OKO/BIES A1 DTS (S) A1 17:50 17.00 Fiets De Veste Opende
NQL A1 DTS (S) A2 18:50 17.40 Coach, Nyne en Albert Heechfinne Ferwert
Mid-Fryslân C2 DTS (S) C1 12:00 11.00 Coach, Mirte en Patrick Utingeradeelhal Akkrum
Mid-Fryslân D1 DTS (S) D1 11:00 10.00 Anouk, Eline en Luuk Utingeradeelhal Akkrum
Quick '21 E1 DTS (S) E1 10:00 9.15 Finke, Rixt en Sophie De Gearrin Oudega
VZK/Donkerbroek F1 DTS (S) F1 13:00 12.10 Halbe en Jasper De Bongerd Haulerwijk
Vrijdag 25 januari Aanvang Scheids-rechter/ JWL Zaalwacht Accommodatie
DTS (S) MW1 AVO MW2 20:00 Wobbe Kees Surhuisterveen
Zaterdag 26 januari Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Scheids-rechter/ JWL Zaalwacht Accommodatie
DTS (S) 1 Deinum 1 18:40 Kees + DTS A1 (lootjes) Surhuisterveen
DTS (S) 2 CSL 4 17:30 Kees + DTS A1 (lootjes) Surhuisterveen
DTS (S) 3 WSS 4 19:50 Rinze kees Surhuisterveen
DTS (S) 4 Invicta/Frigro 4 16:20 Lammy Kees Surhuisterveen
DTS (S) A1 Leeuwarden/ WW en Fluch A1 15:10 14.25 Fiets Kees Surhuisterveen
DTS (S) A2 Flamingo's A2 11:00 10.15 Fiets Nora Kees Surhuisterveen
DTS (S) C1 VZK/Donkerbroek C1 10:00 9.15 Fiets Rene A1 Surhuisterveen
DTS (S) D1 Drachten D1 14:10 13.30 Coach en Femke Mirte A1 Surhuisterveen
DTS (S) D2 Lintjo D2 13:10 12.30 Meike en Patrick Sieuwke A1 Surhuisterveen
DTS (S) E1 Wez Handich E2 9:00 8.30 Mirte en JWL Fenna A1 Surhuisterveen
DTS (S) F1 De Wâlden F3 11:00 10.30 Marc Gymzaal Surhuizum
Vrijdag 1 februari Aanvang Scheids-rechter/ JWL Zaalwacht Accommodatie
DTS (S) MW1 DWA/Argo/ ROG MW1 20:00 Nora Kees Surhuisterveen
Zaterdag 2 februari Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Scheids-rechter/ JWL Zaalwacht Accommodatie
DTS (S) 1 Spannum 1 17:40 Kees + DTS A2 (lootjes) Surhuisterveen
DTS (S) 2 Flamingo's 3 16:30 Kees + DTS A2 (lootjes) Surhuisterveen
DTS (S) 3 Sparta (Ze) 3 15:20 Lammy Kees Surhuisterveen
DTS (S) 4 MN en W 1 14:10 Sytze N. Kees Surhuisterveen
DTS (S) A1 Pallas '08 A1 13:00 12.15 Fiets Kees Surhuisterveen
DTS (S) D2 Harkema D1 11:00 10.30 Bente en Tiemen Anneke DTS A2 Surhuisterveen
DTS (S) E1 De Wâlden E4 10:00 9.30 Coach en Sander Hinke DTS A2 Surhuisterveen
DTS (S) F1 DES (N) F1 11:00 10.30 Annemarie Gymzaal Surhuizum
Dinsdag 5 februari Aanvang Accommodatie
Nic./Hoogkerk MW1 DTS (S) MW1 19:30 Europark Groningen
Zaterdag 9 februari Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Scheids-rechter/ JWL Zaalwacht Accommodatie
WIK '34 1 DTS (S) 1 20:20 De Boppeslach Damwald
Noordenveld 3 DTS (S) 2 17:15 De Hullen Roden
De Hoeve 4 DTS (S) 3 13:15 De Duker Noordwolde
SIM 2 DTS (S) 4 18:30 Utingeradeelhal Akkrum
De Granaet A1 DTS (S) A1 17:40 16.40 Coach, Marc en Angelique Tolhuispark Dokkum
Zunobri A1 DTS (S) A2 14:10 13.10 Coach, Marijke K. en Sven Quicksilver S Zuidhorn
Olympia (T) C1 DTS (S) C1 15:00 14.15 Fiets Buitenpost
Rodenburg/OWK/ Sparta (Ze) D1 DTS (S) D1 14:00 13.00 Jildau, Luuk en Eline Rodenburghal Leek
DTS (S) D2 Westergo D1 11:00 10.30 Meike en Jorrit Sieuwke DTS 1 Surhuisterveen
De Wâlden E4 DTS (S) E1 11:00 10.15 Kris en Sophie De Hege Walden Oentsjerk
DWA/Argo F1 DTS (S) F1 9:55 8.50 Dycke en Halbe Ripperdahal Winsum
Vrijdag 15 februari Aanvang Scheids-rechter/ JWL Zaalwacht Accommodatie
DTS (S) MW1 Noordenveld MW1 20:00 Janette Kees Surhuisterveen
Zaterdag 16 februari Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Scheids-rechter/ JWL Accommodatie
De Parabool 7 DTS (S) 3 12:30 ACLO/Paddepoel Groningen
De Walden A3 DTS (S) A2 15:00 14.00 Coach, Hester en Hille De Hege Walden Oentsjerk
Zaterdag 2 maart Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Scheids-rechter/ JWL Zaalwacht Accommodatie
DTS (S) 1 DWA/Argo 1 20:30 Kees + DTS 4 (lootjes) Surhuisterveen
DTS (S) 2 DWA/Argo 2 19:20 Kees + DTS 4 (lootjes) Surhuisterveen
DTS (S) 4 NQL 2 18:10 Nora kees Surhuisterveen
DTS (S) A1 De Wâlden A1 17:00 16.15 Fiets Kees Surhuisterveen
DTS (S) C1 NQL C1 16:00 15.15 Fiets Jeroen DTS 1 Surhuisterveen
DTS (S) D1 Heerenveen D2 15:00 14.30 Coach, Gea en Femke Sytse H. DTS 1 Surhuisterveen
Wez Handich E2 DTS (S) E1 10:00 9.30 Kris, Mirte en Sophie Hagehiem Rottevalle
Donderdag 7 maart Aanvang Accommodatie
Ritola MW1 DTS (S) MW1 19:30 De Zwet Zuidlaren
Zaterdag 9 maart Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Scheids-rechter/ JWL Zaalwacht Accommodatie
Zunobri 1 DTS (S) 1 15:15 Quicksilver S Zuidhorn
ROG 4 DTS (S) 2 16:15 Beyum Groningen
DTS (S) 3 NKC (N) 1 14:10 Lammy Kees Surhuisterveen
MN en W 1 DTS (S) 4 17:50 It Gryn Stiens
CSL A1 DTS (S) A1 12:20 11.00 Coach, Wiebren en Geertje It Gryn Stiens
DTS (S) A2 De Pein A2 13:00 12.15 Fiets Sytse N. Kees Surhuisterveen
Heerenveen C3 DTS (S) C1 15:30 14.30 Coach, Silke en Jacob Hoekstra hal Heerenveen
Pallas '08 D1 DTS (S) D1 13:00 12.00 Anouk en Melle Camminghahal Leeuwarden
Vlug & Vaardig (G) D1 DTS (S) D2 15:50 15.00 Jorrit, Simon en Tiemen De Hege Fiif Hurdegaryp
Zaterdag 16 maart Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Scheids-rechter/ JWL Accommodatie
Veenwouden 1 DTS (S) 1 15:20 Hoantserid Veenwouden
De Granaet 3 DTS (S) 2 19:05 Tolhuispark Dokkum
Niek 1 DTS (S) 3 17:15 De Marse Ruinen
DTL 3 DTS (S) 4 17:10 De Ynset Holwerd
It Fean/Boelenslaan A1 DTS (S) A1 15:00 14.15 Fiets Surhuisterveen
Olympia (T) A1 DTS (S) A2 16:00 15.10 Fiets Buitenpost
LDODK C4 DTS (S) C1 15:00 14.00 Coach, Dionne en Tyme Kortezwaag Gorredijk
DTL D1 DTS (S) D1 11:00 9.50 Coach en Anouk De Ynset Holwerd
It Fean/Boelenslaan D1 DTS (S) D2 10:00 9.30 Meike, Patrick en Simon Surhuisterveen
Drachten E2 DTS (S) E1 10:00 9.15 Finke, Rixt en Kris Drachten
Zunobri F1 DTS (S) F1 13:00 12.15 Danil en Nastia Quicksilver S Zuidhorn
Vrijdag 22 maart Aanvang Scheids-rechter/ JWL Zaalwacht Accommodatie
DTS (S) MW1 OKO/BIES MW1 20:00 Wiebe Kees Surhuisterveen
Zaterdag 23 maart Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Scheids-rechter/ JWL Zaalwacht Accommodatie
DTS (S) 2 De Parabool 4 16:30 Kees Surhuisterveen
DTS (S) 4 Flamingo's 4 15:20 Nora Kees Surhuisterveen
DTS (S) A1 OKO/BIES A1 14:10 13.25 Fiets Kees Surhuisterveen
DTS (S) A2 NQL A1 13:00 12.15 Fiets Sytze N. Kees Surhuisterveen
DTS (S) C1 Mid-Fryslân C2 11:00 10.15 Fiets Sytse H. DTS 2 Surhuisterveen
DTS (S) D1 Mid-Fryslân D1 10:00 9.30 Coach en Leanne Anneke DTS 2 Surhuisterveen
DTS (S) E1 NQL E1 9:00 8.30 Mirte en Sander Hinke DTS 2 Surhuisterveen
DTS (S) F1 Donkerbroek F1 11:00 10.30 Marleen Gymzaal Surhuizum
Donderdag 28 maart Aanvang Accommodatie
AVO MW2 DTS (S) MW1 21:00 Marsdijk Assen
Zaterdag 30 maart Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Scheids-rechter/ JWL Accommodatie
Deinum 1 DTS (S) 1 20:40 Roelengahal Menaam
CSL 4 DTS (S) 2 16:20 It Gryn Stiens
WSS 4 DTS (S) 3 12:10 De Binding Oude Pekela
Invicta/Frigro 4 DTS (S) 4 18:20 Kollum
Leeuwarden/ WW en Fluch A1 DTS (S) A1 16:40 15.40 Coach, Marc en Angelique Camminghahal Leeuwarden
Donkerbroek C1 DTS (S) C1 14:00 13.00 Silke, Sem en Patrick De Bongerd Haulerwijk
Drachten D1 DTS (S) D1 12:10 11.20 Gea, Femke en Jildau Drachten
Lintjo D2 DTS (S) D2 11:00 10.00 Amber, Bente en Patrick MFA MeJander Oldeberkoop
NQL E1 DTS (S) E1 16:00 15.00 Sophie, Finke en Mirte De Boppeslach Damwoude
De Wâlden F3 DTS (S) F1 10:00 9.10 Ruben en Dycke De Hege Walden Oentsjerk

@

DTS Sponsoren

  • Thijs zwart
  • Jako sportkleding
  • Fysiotherapie Buitenpost
  • Nicolai
  • Broekenhuis

Laatste DTS Twitter nieuws