Teamindeling jeugd seizoen 2017-2018

Teamindeling jeugd seizoen 2017-2018

Junioren A1: Trainen op dinsdag en donderdag avond

Trainers dinsdag avond: Rene de Boer en Halbe Rispens

Trainer donderdag avond: Jan Wagenaar

Coach: Rene de Boer en Halbe Rispens

Dames                        Heren

Antoinette de Boer      Wieberen Veenstra
Nyne Kinderman         Albert Veenstra
Thirza Postma            Jesse Meerstra
Hester v/d Veen          Lucas Vonk

 

Aspiranten B1: Trainen op dinsdag en donderdag avond

Trainers dinsdag avond: Rene de Boer en Halbe Rispens

Trainer donderdag avond: Jan Wagenaar

Coach: Anneke Vonk

Dames Heren

Geertje Bijlsma          Hille Veenstra
Marijke Veenstra       Sven Hiemsta
Janine Vonk              Gerben Rispens
Esmee Schievink       Marc Geertsma

 

Aspiranten C1: Trainen twee keer per week

Trainers: Arnout de Haan en Anton Postma

Hulptrainers: Nyne Kinderman en Thirza Postma

Coach: Arnout de Haan

Dames Heren

Frederika Atsma      Jacob Laanstra
Wilma Veenstra       Sem v/d Veen
Teikje Veenstra        Niek Wassink
Dionne Bosma         Patrick Hansma 
Marije Fokkinga

 

Pupillen D1: Trainen twee keer per week

Trainers: Jacob de Haan en Anneke Vonk

Hulptrainers: Helene Nauta en Trea Boersma

Coach: Trea Boersma

Silke Schievink        Tyme Talstra
Mirte Holthuis          Joost Posthumus
Gea van der Veen   Leanne Bosma
Femke Nicolai          Eline Brandsma
Jildau Talstra           Anouk Geertsma

 

Pupillen E1 en E2 4-tallen, trainen gezamenlijk 2 keer per week

Trainers: Tanja Postma en Mirthe v/d Veen

Hulptrainers: Marc Geertsma en Antoinette de Boer

Coach: Tanja Postma

E1 4-tal

Meike Wiersma   Melle Veenstra
Rianne Mozes     Luuk Wassink
Bente de Vries

Coach: Mirthe v/d Veen

E2 4-tal

Amber Posthumus        Patrick Dam
Amber Alma                 Jorrit Bosma
Rixt Pel                        Tiemen Brandsma

 

Pupillen F1 4-tal, trainen 1 keer per week

Trainer: Anna-Margriet Loonstra

Hulptrainer: Janine Vonk

Coach: Nynke Bosma

Mirte Bosma          Sander van Dellen
Finke v/d Veen      Samuel Lode
Dycke Pel              Halbe Hartold

Voor vragen/opmerkingen kan men contact opnemen met de JTC.

@

DTS Sponsoren

  • Siersmederij-Rijpma
  • Fysiotherapie Buitenpost
  • Nicolai
  • Broekenhuis
  • Hoekstra & Westra Totaalbouw

DTS Twitters & Tweets