Vervoersschema

zaterdag 7 decemberStarttijdV/AAccommodatieScheidsrechtervervoer 
TOP (V) 1 – DTS 114:50 Het Punt   
TOP (V) 2 – DTS 216:00 Het Punt   
Heerenveen A1 – DTS A115:0014.15Hoekstra hal Coach en Esmee 
Noordenveld A1 – DTS A216:4515.45De Hullen Antoinette, Albert en Marijke K. 
Flamingo’s B1 – DTS B116:0015.00De Houtmoune Fiets 
De Wâlden C2 – DTS C112:0010.50De Hege Walden Anouk, Eline en Jorrit 
It Fean/B’ laan D3 – DTS D19:008.30Surventohal Patrick 
DTS E1 – Flamingo’s E19:008.30SurventohalEsmeeSypie en Samuel 
DTS F1 – Quick ’21 F111:0010.30SurhuizumAnnemarie  
       
vrijdag 13 decemberStarttijdV/AAccommodatieScheidsrechtervervoerzaalwacht
DTS MW1 – AVO MW120:00 SurventohalSytze Kees
       
zaterdag 14 decemberStarttijdV/AAccommodatieScheidsrechtervervoerzaalwacht
DTS 1 – Achilles (A) 117:40 Surventohal  Kees + A1
DTS 2 – SCO 416:30 Surventohal  Kees + A1
DTS 3 – De Hoeve 414:10 SurventohalRinze Kees
DTS A1 – Ritola A115:2014.30Surventohal  Kees + A1
DTS A2 – OKO/BIES A211:0010.15SurventohalLammyFietsKees
DTS B1 – Roden/OWK/Sparta B113:1012.20SurventohalReneFietsA1
DTS C1 – Westergo C112:1011.20SurventohalLucasFietsA1
De Wâlden E2 – DTS E19:308.30De Hege Walden Halbe en Samuel 
VZK/Donkerbroek F1 – DTS F114:0013.10De Bongerd Jasper, Dineke en Esmee 
       
dinsdag 17 decemberStarttijdV/AAccommodatie   
Veenwouden MW1 – DTS MW121:30 De Hege Fiif   
       
zaterdag 21 decemberStarttijdV/AAccommodatieScheidsrechtervervoer 
Frigro D1 – DTS D111:0010.15De Houtmoune Coach en Rixt 
       
vrijdag 10 januariStarttijdV/AAccommodatieScheidsrechtervervoerzaalwacht
DTS MW1 – It Fean/B’laan MW120:00 SurventohalLammy Kees
       
zaterdag 11 januariStarttijdV/AAccommodatieScheidsrechtervervoerzaalwacht
Emmeloord 1 – DTS 119:35 De Triangel   
Emmeloord 2 – DTS 218:15 De Triangel   
WIK ’34 2 – DTS 320:30 De Doelstien   
OKO/BIES A1 – DTS A115:3014.30De Veste Fiets 
ROG A1 – DTS A213:1012.10Beyum Jesse, Hester en Nyne 
DTS B1 – Harkema B113:0012.15SurventohalMarc DTS 1
DTS C1 – De Granaet C112:0011.15SurventohalLucas DTS 1
DTS F1 – It Fean F111:0010.30SurhuizumHinke  
       
zaterdag 18 januariStarttijdV/AAccommodatieScheidsrechtervervoerzaalwacht
DTS 1 – Invicta/Frigro 115:30 Surventohal  Kees + DTS 3
DTS 2 – Invicta/Frigro 214:20 Surventohal  Kees + DTS 3
DTS 3 – NKC (N) 113:10 SurventohalRinze Kees
LDODK A2 – DTS A111:0010.00Kortezwaag Coach en Angelique 
DTS A2 – NKC (N) A110:009.15SurventohalJanette Kees
DTS B1 – De Granaet B212:1011.00SurventohalSytze DTS 2
DTS C1 – OKO/BIES C211:1010.00SurventohalJeroen DTS 2
Noordenveld D2 – DTS D111:1510.15De Hullen Coach en Kris 
DTS E1 – WIK ’34 E19:008.30SurventohalGeertjeMirte en Dycke 
DTS F1 – LDODK F211:0010.30SurhuizumHillie  
       
vrijdag 24 januariStarttijdV/AAccommodatieScheidsrechtervervoerzaalwacht
DTS MW1 – Nic./Hoogkerk MW220:00 SurventohalWobbe Kees
       
zaterdag 25 januariStarttijdV/AAccommodatieScheidsrechtervervoerzaalwacht
EKC 2000 1 – DTS 117:50 Bargeres   
EKC 2000 2 – DTS 219:05 Bargeres   
De Granaet 5 – DTS 316:40 Tolhuispark (zaal)   
DTS A1 – Mid-Fryslâ A112:00 Surventohal FietsDTS 2
It Fean/B’laan C1 – DTS C113:10 Surventohal Fiets 
DTS D1 – NQL D111:00 SurventohalHinkeBentheDTS 2
DOW E1 – DTS E19:00 Gyml. Eastermar Sypie en Sander 
       
vrijdag 31 januariStarttijdV/AAccommodatieScheidsrechtervervoer 
NKC (N) MW1 – DTS MW119:00 De Holten   
       
zaterdag 1 februariStarttijdV/AAccommodatieScheidsrechtervervoerzaalwacht
DTS 1 – Harkema 119:50 De Veste  DTS 2
DTS 3 – SIM 117:30 De VesteEeltsje DTS 2
DTS A1 – Drachten A118:4017.45De Veste  DTS 2
NKC (N) A1 – DTS A214:1013.20De Holten Hille, Wilma en Antoinette 
NQL E1 – DTS E115:4514.30De Heechfinne Mirte en Samuel 
DES (N) F1 – DTS F19:308.30De Brinkhof Dineke, Brend en Danil 
       
vrijdag 7 februariStarttijdV/AAccommodatieScheidsrechtervervoerzaalwacht
DTS MW1 – Oerterp/VKC MW120:00 SurventohalLammy Kees
       
zaterdag 8 februariStarttijdV/AAccommodatieScheidsrechtervervoerzaalwacht
Regio ’72 1 – DTS 116:00 De Wieken   
De Granaet 3 – DTS 216:50 Tolhuispark (zaal)   
Wezhandich/DOW 4 – DTS 316:30 Dnoard   
Nic./Hoogkerk A1 – DTS A118:1517.15Hoogkerk Coach, Gerben en Marc 
LDODK A4 – DTS A214:0013.00Kortezwaag Albert, Hester en Marijke K. 
Invicta/Frigro B1 – DTS B117:2016.30Van der Bijhal Tyme, Jacob en Sem 
Flamingo’s C1 – DTS C115:0014.00De Houtmoune Fiets 
DTS D1 – Kinea D19:008.30SurventohalMarcPatrickDTS A2
DTS E1 – Mid-Fryslân E29:008.30SurventohalJanineDycke en SanderDTS A2
DTS F1 – Flamingo’s F111:0010.30SurhuizumNynke G.  
       
donderdag 13 februariStarttijdV/AAccommodatieScheidsrechtervervoer 
AVO MW1 – DTS MW121:00 Marsdijk   
       
zaterdag 22 februariStarttijdV/AAccommodatieScheidsrechtervervoerzaalwacht
DTS A2 – Pallas ’08 A111:50 SurventohalSytzeFietsKees
       
zaterdag 29 februariStarttijdV/AAccommodatieScheidsrechtervervoerzaalwacht
DTS 1 – TOP (V) 115:20 Surventohal  Kees + DTS A2
DTS 2 – TOP (V) 214:10 Surventohal  Kees + DTS A2
DTS A1 – Heerenveen A116:3015.30Surventohal FietsKees 
DTS A2 – Noordenveld A111:0010.00SurventohalWobbe FietsDTS A1
DTS B1 – WezHandich/DOW B113:1012.15SurventohalArnoutFietsDTS A2
DTS C1 – De Wâlden C212:1011.15SurventohalLucasFietsDTS A2
DTS D1 – It Fean/B’laan D310:009.30SurventohalMarcRixtDTS A1
Flamingo’s E1 – DTS E111:0010.30De Houtmoune Halbe en Sypie 
Quick ’21 F1 – DTS F110:009.15De Gearrin Ruben, Femke en Esmee 
       
vrijdag 6 maartStarttijdV/AAccommodatieScheidsrechtervervoerzaalwacht
DTS MW1 – Veenwouden MW120:00 SurventohalRene Kees
       
zaterdag 7 maartStarttijdV/AAccommodatieScheidsrechtervervoerzaalwacht
Achilles (A) 1 – DTS 115:50 Sluiskade   
SCO 4 – DTS 218:30 De Steense   
De Hoeve 4 – DTS 315:55 De Duker   
Ritola A1 – DTS A117:0515.45De Zwet Coach en Marc 
Pallas ’08 A1 – DTS A214:4013.40Camminghahal Antoinette, Nyne en Jesse 
Rod/OWK/Sparta B1 – DTS B114:5013.50Rodenburghal Tyme, Teikje en Jacob 
De Granaet C1 – DTS C114:3013.30Tolhuispark (zaal) Femke en Melle 
DTS D1 – Olympia (T) D110:009.30SurventohalHinkeRixtDTS 1
DTS E1 – De Walden E29:008.30SurventohalEsmeeSamuel en MirteDTS 1
DTS F1 – VZK/Donkerbroek F111:0010.30SurhuizumHillie  
       
vrijdag 13 maartStarttijdV/AAccommodatieScheidsrechtervervoerzaalwacht
It Fean/B’laan MW1 – DTS MW120:00 Surventohal   
       
zaterdag 14 maartStarttijdV/AAccommodatieScheidsrechtervervoerzaalwacht
DTS 1 – Emmeloord 117:30 Surventohal  Kees + A2
DTS 2 – Emmeloord 216:20 Surventohal  Kees + A2
DTS 3 – WIK ’34 218:40 SurventohalEeltsje Kees   
DTS A1 – OKO/BIES A115:1014.15Surventohal FietsKees   
DTS A2 – ROG A112:0011.15SurventohalJanetteFietsDTS 1
DTS B1 – Flamingo’s B113:1012.15SurventohalAnnekeFietsDTS 1
DTS C1 – It Fean/B”laan C114:1013.15SurventohalArnoutFietsDTS 1
DTS D1 – Frigro D111:0010.30SurventohalGeertjeBentheDTS 1
It Fean F1 – DTS F19:008.30Surventohal   
       
zaterdag 21 maartStarttijdV/AAccommodatieScheidsrechtervervoer 
Invicta/Frigro 1 – DTS 114:30 Van der Bijhal   
Invicta/Frigro 2 – DTS 215:40 Van der Bijhal   
NKC (N) 1 – DTS 316:20 De Holten   
DTS A1 – LDODK A213:0012.00Surventohal Fiets 
De Wâlden A2 – DTS A214:3013.15De Hege Walden Antoinette, Hille en Albert 
De Granaet B2 – DTS B114:3013.30Tolhuispark (zaal) Niek, Frederika en Silke 
OKO/BIES C2 – DTS C112:0011.00De Veste Fiets 
DTS D1 – Noordenveld D210:009.30Surventohal Patrick 
WIK ’34 E1 – DTS E110:009.15De Doelstien Dycke en Halbe 
LDODK F2 – DTS F19:008.15Kortezwaag Jasper, Dineke en Ruben 
       
woensdag 25 maartStarttijdV/AAccommodatieScheidsrechtervervoer 
Nic./Hoogkerk MW2 – DTS MW121:00 Alfa College   
       
zaterdag 28 maartStarttijdV/AAccommodatieScheidsrechtervervoerzaalwacht
DTS 1 – EKC 2000 115:30 Surventohal  Kees + DTS 3
DTS 2 – EKC 2000 214:20 Surventohal  Kees + DTS 3
DTS 3 – De Granaet 513:10 SurventohalRinze Kees
Mid-Fryslân A1 – DTS A115:3514.30De Twine Coach, Gerben en Sven 
DTS A2 – De Wâlden A211:0010.15SurventohalLammyFietsDTS 3
DTS B1 – Invicta/Frigro B112:1011.15SurventohalSytzeFietsDTS 3
NQL D1 – DTS D117:0016.00De Heechfinne Sophie en Rixt 
DTS E1 – DOW E110:009.30SurventohalJanineSypie en SanderDTS 3