Vervoersschema en scheidsrechtersschema

Hieronder treft u het vervoersschema voor de zaalcompetitie aan;

Zaterdag 16 februari Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Scheids-rechter/ JWL Accommodatie
De Parabool 7 DTS (S) 3 12:30 ACLO/Paddepoel Groningen
De Walden A3 DTS (S) A2 15:00 14.00 Coach, Hester en Hille De Hege Walden Oentsjerk
Zaterdag 2 maart Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Scheids-rechter/ JWL Zaalwacht Accommodatie
DTS (S) 1 DWA/Argo 1 20:30 Kees + DTS 4 (lootjes) Surhuisterveen
DTS (S) 2 DWA/Argo 2 19:20 Kees + DTS 4 (lootjes) Surhuisterveen
DTS (S) 4 NQL 2 18:10 Nora kees Surhuisterveen
DTS (S) A1 De Wâlden A1 17:00 16.15 Fiets Kees Surhuisterveen
DTS (S) C1 NQL C1 16:00 15.15 Fiets Jeroen DTS 1 Surhuisterveen
DTS (S) D1 Heerenveen D2 15:00 14.30 Coach, Gea en Femke Sytse H. DTS 1 Surhuisterveen
Wez Handich E2 DTS (S) E1 10:00 9.30 Kris, Mirte en Sophie Hagehiem Rottevalle
Donderdag 7 maart Aanvang Accommodatie
Ritola MW1 DTS (S) MW1 19:30 De Zwet Zuidlaren
Zaterdag 9 maart Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Scheids-rechter/ JWL Zaalwacht Accommodatie
Zunobri 1 DTS (S) 1 15:15 Quicksilver S Zuidhorn
ROG 4 DTS (S) 2 16:15 Beyum Groningen
DTS (S) 3 NKC (N) 1 14:10 Lammy Kees Surhuisterveen
MN en W 1 DTS (S) 4 17:50 It Gryn Stiens
CSL A1 DTS (S) A1 12:20 11.00 Coach, Wiebren en Geertje It Gryn Stiens
DTS (S) A2 De Pein A2 13:00 12.15 Fiets Sytse N. Kees Surhuisterveen
Heerenveen C3 DTS (S) C1 15:30 14.30 Coach, Silke en Jacob Hoekstra hal Heerenveen
Pallas '08 D1 DTS (S) D1 13:00 12.00 Anouk en Melle Camminghahal Leeuwarden
Vlug & Vaardig (G) D1 DTS (S) D2 15:50 15.00 Jorrit, Simon en Tiemen De Hege Fiif Hurdegaryp
Zaterdag 16 maart Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Scheids-rechter/ JWL Accommodatie
Veenwouden 1 DTS (S) 1 15:20 Hoantserid Veenwouden
De Granaet 3 DTS (S) 2 19:05 Tolhuispark Dokkum
Niek 1 DTS (S) 3 17:15 De Marse Ruinen
DTL 3 DTS (S) 4 17:10 De Ynset Holwerd
It Fean/Boelenslaan A1 DTS (S) A1 15:00 14.15 Fiets Surhuisterveen
Olympia (T) A1 DTS (S) A2 16:00 15.10 Fiets Buitenpost
LDODK C4 DTS (S) C1 15:00 14.00 Coach, Dionne en Tyme Kortezwaag Gorredijk
DTL D1 DTS (S) D1 11:00 9.50 Coach en Anouk De Ynset Holwerd
It Fean/Boelenslaan D1 DTS (S) D2 10:00 9.30 Meike, Patrick en Simon Surhuisterveen
Drachten E2 DTS (S) E1 10:00 9.15 Finke, Rixt en Kris Drachten
Zunobri F1 DTS (S) F1 13:00 12.15 Danil en Nastia Quicksilver S Zuidhorn
Vrijdag 22 maart Aanvang Scheids-rechter/ JWL Zaalwacht Accommodatie
DTS (S) MW1 OKO/BIES MW1 20:00 Wiebe Kees Surhuisterveen
Zaterdag 23 maart Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Scheids-rechter/ JWL Zaalwacht Accommodatie
DTS (S) 2 De Parabool 4 16:30 Kees Surhuisterveen
DTS (S) 4 Flamingo's 4 15:20 Nora Kees Surhuisterveen
DTS (S) A1 OKO/BIES A1 14:10 13.25 Fiets Kees Surhuisterveen
DTS (S) A2 NQL A1 13:00 12.15 Fiets Sytze N. Kees Surhuisterveen
DTS (S) C1 Mid-Fryslân C2 11:00 10.15 Fiets Sytse H. DTS 2 Surhuisterveen
DTS (S) D1 Mid-Fryslân D1 10:00 9.30 Coach en Leanne Anneke DTS 2 Surhuisterveen
DTS (S) E1 NQL E1 9:00 8.30 Mirte en Sander Hinke DTS 2 Surhuisterveen
DTS (S) F1 Donkerbroek F1 11:00 10.30 Marleen Gymzaal Surhuizum
Donderdag 28 maart Aanvang Accommodatie
AVO MW2 DTS (S) MW1 21:00 Marsdijk Assen
Zaterdag 30 maart Aanvang Vertrek/ aanwezig Vervoer Scheids-rechter/ JWL Accommodatie
Deinum 1 DTS (S) 1 20:40 Roelengahal Menaam
CSL 4 DTS (S) 2 16:20 It Gryn Stiens
WSS 4 DTS (S) 3 12:10 De Binding Oude Pekela
Invicta/Frigro 4 DTS (S) 4 18:20 Kollum
Leeuwarden/ WW en Fluch A1 DTS (S) A1 16:40 15.40 Coach, Marc en Angelique Camminghahal Leeuwarden
Donkerbroek C1 DTS (S) C1 14:00 13.00 Silke, Sem en Patrick De Bongerd Haulerwijk
Drachten D1 DTS (S) D1 12:10 11.20 Gea, Femke en Jildau Drachten
Lintjo D2 DTS (S) D2 11:00 10.00 Amber, Bente en Patrick MFA MeJander Oldeberkoop
NQL E1 DTS (S) E1 16:00 15.00 Sophie, Finke en Mirte De Boppeslach Damwoude
De Wâlden F3 DTS (S) F1 10:00 9.10 Ruben en Dycke De Hege Walden Oentsjerk

@

DTS Sponsoren

  • Thijs zwart
  • Jako sportkleding
  • Fysiotherapie Buitenpost
  • Nicolai
  • Broekenhuis

Laatste DTS Twitter nieuws